درباره تک دکور

شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی تک دکور با حدود نیم قرن سابقه در زمینه ی پخش، فروش و اجرای عمده محصولات تزیینات داخلی ساختمان های اداری و تجاری از پیشگامان این صنعت در کشور می باشد. مدیران این مجموعه سید امیر و سید وحید غریبیان لواسانی با ادامه ی راه پدری که از سالیان بسیار دور در این زمینه فعالیت داشته اند شرکت تک دکور را تاسیس و به اعتبار امروزه رساندند وهمچنان به دنبال پیشرفت روز افزون آن هستند.

شرکت تک دکور با سه شعبه فعال درزمینه‌ی پارکت، کفپوش، موکت، کاغذ دیواری، چمن مصنوعی، پرده و ابزارآلات آماده ارایه خدمات به همکاران، طراحان و مصرف کنندگان می باشد و همچنین بخش عمده ی شهرت و فعالیت اولیه ی این شرکت مربوط به فروش و اجرای محصولات دکوراسیون در غرفه های نمایشگاهی می باشد.

تک دکور در ابتدا شعبه ی اول خود را در خیابان پیروزی تاسیس کرد و این شعبه همچنان به عنوان قدیمی ترین فروشگاه در شرق تهران فعال است.

در سال 1387 با افزایش تقاضا و تعدد درخواست های نماینگان، تک دکور با هدف گسترش بازاردر قطب تزیینات داخلی تهران، خیابان سهروردی شعبه ی دوم خود را افتتاح نمود. همزمان با فعالیت این دفتربا توجه به تعداد بالای نمایندگان،همکاران و مصرف کنندگان در تهران و شهرستان ها و همچنین برای سرعت بخشیدن به ارایه خدمات و ارسال به موقع کالا این شرکت انباری ا ختصاصی با مساحتی حدود 3000 متر مربع در منطقه ی شورآباد تهران خریداری کرد.

با توجه به به روز بودن تک دکور و پیشرفت تکنولوژی در صنعت دکوراسیون و عدم وجود مجموعه ای کامل از برندهای لوکس و خاص جهت پاسخگویی به درخواست طراحان و مصرف کنندگان مشکل پسند اقدام به افتتاح مکانی برای عرضه و نمایش محصولات لوکس تزیینات داخلی کرد. در نتیجه شعبه ی سوم این شرکت در خیابان شریعتی با بکارگیری زبده ترین کارشناسان فروش این شرکت جهت ارایه محصولات خاص و لوکس راه اندازی گردید.

ارزش های بنیادی شرکت تک دکور

منابع انسانی فرهیخته

توسعه ی منابع انسانی با آموزش مستمر و استفاده از کادر مجرب

مشتری مداری بر اساس قاعده ی بُرد بُرد

پاسخگویی درست و مناسب به نیاز مشتری، تعریف ارزش ها از نگاه مشتریان

صداقت و راستی

اعتقاد راسخ به صداقت و ارزش های حرفه ای و اخلاقی، انصاف و امانتداری

خلاق و مسئولیت پذیر بودن

نوآوری در ارایه خدمات، حمایت مشتری در تمام مراحل قبل و بعد از فروش

حرفه ای بودن

تسلط بر بازار با استفاده از علم روز بازار و تجربه ی سالیان متمادی