طرح فروش اقساطی موج سیرون

فروش اقساطی پارکت

با موج سیرون رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

شرکت تک دکور با نیم قرن تجربه در بازار دکوراسیون داخلی کشور به عنوان برندی معتبر و شناخته شده و با هدف جلب رضایت مشتریان و با همکاری شرکت طرح تجارت رستاک سیرون جشنواره ای تحت عنوان فروش اقساطی موج سیرون را جهت رفاه حال مشتریان خود آغاز نموده که در نوع خود بی سابقه و با شرایط استثنایی همراه است.

شورورم تک دکور

تک دکور در تلاش است تا همگان از محصولات دکوراسیون داخلی بهره مند گردند. افزایش چشمگیر قیمت محصولات دکوراسیون داخلی و کاهش قدرت خرید متقاضیان این محصولات دلیلی شد تا شرکت تک دکور با همراهی شرکت مذکور بر پایه شعار عدالت اجتماعی و دسترسی همگان به محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی اقدام به تقسیط این محصولات بدون کارمزد و به قیمت فروش نقدی نماید،

کرونوگرین قسطی

در حال حاضر پارکت های آرتا به همراه ابزار آلات نصب از برند معتبر کرونوگرین شامل طرح فروش اقساطی موج سیرون می شود. لازم به ذکز است که طرح موج سیرون به مدت محدودی اجرا خواهد شد و به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را در بازه زمانی اعلام شده خریداری و نصب نمایند. این طرح در حال حاضر تا پایان آذر ماه برقرار خواهد بود و ادامه آن منوط به شرایط بازار پس از آن خواهد بود.

 

پارکت قسطی آرتا

تک دکور امیدوار است تا با اجرای این طرح قدمی هر چند کوچک در راستای ارایه خدمات بهتر به شما مشتریان عزیز برداشته باشد.

مدارک لازم جهت خرید اقساطی

مدارک فروش اقساطی پارکت

  • 20% کالا به صورت نقدی و الباقی با 5 فقره چک طی فواصل یک ماهه ( چک معتبر صیاد)
  •  کارت ملی و شناسنامه
  •   مدرک احراز سکونت (کپی اجاره نامه یا سند مالکیت)
  • یک برگه چک جهت ضمانت بدون تاریخ از شخص ثالث در وجه شرکت طرح تجارت رستاک سیرون به مبلغ کل فاکتور فروش که پس از پایان اقساط به همراه برگ گارانتی تسلیم خریدار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران واحد فروش تک دکور در ارتباط باشید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *