نوشته های تازه

مقالات و نوشته های تازه تک دکور را از اینجا بخوانید

طرح فروش اقساطی موج سیرون

شرکت تک دکور با هدف جلب رضایت مشتریان و با همکاری شرکت طرح تجارت رستاک سیرون جشنواره فروش اقساطی تحت عنوان موج سیرون را جهت رفاه مشتریان خود آغاز نموده است، که در نوع خود بی سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است.

انواع موکت ها و ویژگی های آن

هر آنچه که باید در رابطه با انواع موکت بدانید : دادن اطلاعات فنی و […]

نگهداری چمن مصنوعی

باید نظافت چمن مصنوعی را در اولویت رسیدگی قرار دهید. بهتر است به طور مرتب و روزانه روی چمن هایی که در فضای باز اجرا شده اند را جارو بزنید. استفاده از جارو برقی در زیرسازی های غیر شنی ارجعیت دارد.

تفاوت موکت کات و لوپ

وقتی حلقه‌ها در جریان فرآیند بافت بصورت یکدست بریده مى‌شوند، بافت کات‌پایل ایجاد مى‌شود. این‌ روش از تولید در کنار امکان ایجاد ظاهری نرم، قابلیت تولید ضخامت‌های متنوع و طرح های زیبا را ایجاد می کند.

آشنایی با دیوارپوش ها

این محصولات به علت تنوع ، زیبایی و کیفیت بالای آن منحصر به فرد بوده و طول عمر بالایی نیز دارند ، به همین جهت باعث حذف بسیاری از هزینه های اضافی مانند رنگ آمیزی سالیانه ساختمان می باشد. 

بهترین راه های نگهداری و حفاظت از موکت های اداری- تجاری

یک تجربه خرید لذت بخش، زمانی برای شما ماندگار خواهد بود که هزینه و وقتی را که برای خرید یک محصول صرف کرده اید، طولانی مدت برای شما باقی بماند شما می توانید برنامه نگهداری و مراقبت از پیش تعیین شده ای برای موکت داشته باشید.

سبک مینیمال در طراحی داخلی

همانطور که مشخص است کلمه مینیمال (minimal) یک کلمه انگلیسی است که به معنی کمترین یا حداقل می باشد به همین علت سبک مینیمال در واقع هنر استفاده از حداقل هاست و می توان گفت این سبک سادگی و زیبایی را با هم به خانه شما هدیه می دهد.

همه چیز درباره گرمایش از کف

سیستم حرارتی گرمایش از کف که انتقال حرارت به صورت تابشی سهم زیادی در فرآیند گرمایشی آن دارد، در مقایسه با سایر سیستم های حرارتی نه تنها در صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی بلکه در مقوله رفاه و آسایش ساکنان ساختمان ها دارای نقاط قوت بسیاری می باشد.

چطور رنگ پارکت را انتخاب کنیم ؟

رنگ پارکتی که انتخاب می‌کنید مطمئناً روی فضای داخلی تاثیرگذار است.

رنگ پارکتی که انتخاب می‌کنید مطمئناً روی فضای داخلی تاثیرگذار است. با آگاهی از این که رنگ، نور و فضا به هم وابسته‌اند، انتخاب سخت‌تر می‌شود. رنگ سقف و دیوارها تاثیر قابل توجهی روی احساس شما از محیط می‌گذارد.