پارکت لمینت ای جی تی AGT

شرکت AGT در سال 1984 با رویای توسعه صنایع چوبی برای مصارف شخصی و شرکتی در آنتالیا تاسیس شد. این شرکت امروزه به عنوان یکی از شرکت‌های برجسته جهان در صنایع چوبی و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند. شرکت AGT در محیطی به مساحت چهارصد هزار متر مربع در منطقه صنعتی آنتالیا قرار دارد. تولیدات این شرکت در بخش صنعت ساخت و ساز انواع پارکت، درب، پنل‌های دیواری و تخته‌های خام است و در بخش مبلمان و دکوراسیون داخلی با تولید MDF و پروفیل یکی از شرکت‌های برجسته دنیا به شمار می آید.
این شرکت با نرخ رشد 45 درصدی در سال 2015 جزو 500 شرکت برتر صنعتی قرار گرفت. این شرکت که بیش از 1000 پرسنل دارد می‌تواند کلیه محصولات چوبی دکوراسیون داخلی را تولید کند. شعار اصلی این شرکت تمرکز برکیفیت و توسعه بوده است که همواره بر اصول اولیه خود در مقابل مشتریان و همکاران پایبند است. این شرکت با بیش از 1000 عامل فروش در 5 قاره تنوع رنگ، ظرافت و دوام را به زندگی افرادی که به زیبایی اهمیت می‌دهند عرضه کرده است. در کنار نمایندگی های فروش این شرکت در سراسر ترکیه، شرکت AGT دفاتر فروشی در بیش از 5 کشور دارد و به بیشتر از 60 کشور دنیا از جمله اروپای شرقی، بالکان، ایران و روسیه محصولات خود را صادر می کند. این شرکت همگام با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌ها و محصولات خود را به روز کرده و روز به روز محصولات متنوع‌تر و با کیفیت تری را برای آنان که به زیبایی ، کیفیت و دوام فکر می‌کنند به بازار عرضه می‌کند.

پارکت لمینت ای جی تی AGT

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت ای جی تی را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.