پارکت لمینت

پارکت لمینیت‌ها که از نظر ظاهری بسیار به پارکت شباهت دارند از الیاف فشرده چوب ( اچ دی اف) ساخته شده و برخلاف پارکت ها از چوب درختان درست نمی‌شوند. پارکت لمینیت هابه عنوان پوشش کف در مکان های مختلف اداری، خانگی و ورزشی
مورد استفاده قرار گرفته و به تناسب محل مورد استفاده دارای استانداردهای مختلفی هستند که به AC معروف است. هرچه میزان تردد بر روی پارکت لمینیت بیشتر باشد آن پارکت داراری AC بالاتری خواهد بود که با در نظر گرفتن این استاندارد شما می توانید پارکت لمینیت مناسب‌تری برای فضای خود انتخاب کنید. پارکت لمینیت ها در ضخامت های 8، 10 و 12 میلیمتر در بازار موجود هستند، هرچه پارکتی ضخامت بیشتر و یا AC بالاتری داشته باشد قیمت آن به طبع بیشتر خواهد بود. پیش از نصب لمینیت‌ها از یک لایه فوم در زیر کار استفاده می‌شود و برخلاف پارکت به جای چسب از شیارهایی که دور تا دور آن قرار دارد و به آن کلیک می گویند استفاده می شود، با قفل شدن این شیارها در هم که به صورت نر و ماده طراحی شده اند پارکت لمینت ها به راحتی نصب می‌شوند. شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندهای پارکت لمینیت و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.

پارکت لمینت

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.