کفپوش رول ال جی

کفپوش پی وی سی های ال جی ساخت کشور کره و با طرحی زیبا که به صورت رول عرضه می شوند 100 درصد قابل شست و شو بوده و از مواد نو و غیر بازیافتنی تولید شده و در مقابل مواد شوینده و حلال نیز مقاوم هستند و به همین دلیل نظافت آن ها بسیار ساده و مناسب برای مکان هایی مانند بیمارستان ها می باشند. کفپوش ال جی دارای سه دسته ی کلی: پالاس، برایت و سوپریم بوده و برند سوپریم آن به دلیل ضخامت بیشتر برای مکان های پرتردد مانند بیمارستان ها فضا های اداری تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.فلورپن با دانش، تجربه و ظرفیت بالای تولید و با اتکا به نیروی کاری حدود 5700 کارگر و کارمند، محصولات خود را به بیش از 96 کشور دنیا از آمریکا تا چین صادر می‌کند. از میان 500 شرکت صنعتی و برتر ترکیه فلورپن، رتبه‌ی 36ام برترین شرکت ترکیه را به خود اختصاص داده است. شرکت فلورپن دارای 18 کارخانه تولیدی در 7 کشور دنیا است. در ترکیه در شهرهای کاستامونو، آدانا، بالیکسیر، سامسون و تارسوس انواع MDF را تولید می‌کند. در خارج از ترکیه و در کشور رومانی انواع پنل های درب، در بوسنی و هرزگوین کاغذهای بسته بندی، در بلغارستان انواع تخته های چوبی، در روسیه MDF، در آمریکا و ایتالیا تخته‌هایی از خرده چوب و تراشه های چوب را تولید می‌کند.
فلورپن در راستای جهانی شدن خود گواهی نامه های معتبری را در زمینه کیفیت و اصالت محصول کسب کرده است از مهمترین آنها می توان به گواهینامه کیفیت ISO 9001، گواهینامه ایمنی و بهداشت ایمنی OHSAS 18001، گواهینامه مدیریت انرژی ISO 50001، گواهینامه نظارت محصولات جنگلی FSC و گواهینامه ی معتبر CARB Phase 2 که توسط انجمن معتبر WKI اعطا شده است را به همراه گواهینامه های بسیار دیگر اشاره کرد.

کفپوش رول ال جی

کد رنگ های متنوع کفپوش رول ال جی را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.