tak_decor

تاریخچه شرکت تک دکور

شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی تک دکور با حدود نیم قرن سابقه در زمینه ی پخش، فروش و اجرای عمده محصولات تزیینات داخلی ساختمان های اداری و تجاری از پیشگامان این صنعت در کشور می باشد. مدیران این مجموعه سید امیر و سید وحید غریبیان لواسانی با ادامه ی راه پدری که از سالیان بسیار دور در این زمینه فعالیت داشته اند شرکت تک دکور را تاسیس و به اعتبار امروزه رساندند وهمچنان به دنبال پیشرفت روز افزون آن هستند.
شرکت تک دکور با سه شعبه فعال در زمینه‌ی پارکت، کفپوش، موکت، کاغذ دیواری، چمن مصنوعی، پرده و ابزارآلات آماده ارایه خدمات به همکاران، طراحان و مصرف کنندگان می باشد و همچنین بخش عمده ی شهرت و فعالیت اولیه ی این شرکت مربوط به فروش و اجرای محصولات دکوراسیون در غرفه های نمایشگاهی می باشد.
شعبه ی اصلی تک دکور با هدف گسترش محدوده فعالیت در قطب تزیینات داخلی تهران، خیابان سهروردی قرار گرفته است. در حال حاضر این مجموعه با 30 کارمند تمام وقت و با تجربه و 20 نصاب حرفه ای آماده ارایه خدمات به مشتریان می باشد.

چشم اندازهای شرکت تک دکور

همچنین در تک دکور ما برآنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی مورد انتظار ذینفعان اصلی سازمان، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان محصولات دکوراسیون داخلی قرار بگیریم:
  • اتحاد استراتژیک با تامین کنندگان و عرضه کنندگان معتبر و توانمند
  • پیوند دایمی با کارکنان و منابع انسانی با قابلیت، صادق، امین، پرتلاش و متعهد به اهداف شرکت
  • اعتقاد به انگیزش، کار گروهی و مشارکت های موثر سازمانی
  • آموزش و رشد مداوم کارکنان به منظور خلاقیت و بهبود مستمر
  • پیروی از مدیریت نظام یافته به منظور ارتقای کیفیت فنی سازمان
  • رعایت قوانین، موازین اخلاقی و ارزش های حاکم بر جامعه و پایبندی به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی
  • التزام به ارایه محصولات با کیفیت جهت عرضه در بازار و خدمات پس از فروش
  • ارائه قیمت‏‌های کاملاً رقابتی و مناسب
  • کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش
  • پیوند دایمی با مشتریان وفادار

ارزش های بنیادی شرکت تک دکور

منابع انسانی فرهیخته

توسعه ی منابع انسانی با آموزش مستمر و استفاده از کادر مجرب

مشتری مداری بر اساس قاعده ی بُرد بُرد

پاسخگویی درست و مناسب به نیاز مشتری، تعریف ارزش ها از نگاه مشتریان

صداقت و راستی

اعتقاد راسخ به صداقت و ارزش های حرفه ای و اخلاقی، انصاف و امانتداری

خلاق و مسئولیت پذیر بودن

نوآوری در ارایه خدمات، حمایت مشتری در تمام مراحل قبل و بعد از فروش

حرفه ای بودن

تسلط بر بازار با استفاده از علم روز بازار و تجربه ی سالیان متمادی

مدیران تک دکور

سید امیر غریبیان لواسانی

مدیریت

سید وحید غریبیان لواسانی

مدیریت

همکاران تک دکور

سمانه کرمی

کارشناس فروش

شرف رشیدی

کارشناس فروش

پگاه جهانقربان

کارشناس فروش نمایشگاهی

محمد تمری

کارشناس فروش و مشاور پروژه ها

حمید محمدخانی

کارشناس بازاریابی و امور همکاران

سمانه باقری

کارشناس بازاریابی و امور همکاران

کارشناس امور مالی

رسول

مسئول خدمات

انبار شرکت تک دکور

با توجه به تعداد بالای نمایندگان، همکاران و مصرف کنندگان در تهران و شهرستان ها و همچنین برای سرعت بخشیدن به ارایه خدمات و ارسال به موقع کالا تک دکور انباری اختصاصی با مساحتی حدود 3000 متر مربع در منطقه ی شورآباد تهران آماده بهره برداری کرده است و با کیفیتی بالا و کادری مجرب کالا های درخواستی مشتریان را در اسرع وقت ارسال می نماید. شرکت تک دکور با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان عمده و مصرف کنندگان را برطرف کند.

همکاران تک دکور در انبار

محمد اقبالی

مدیر انبار

شینگول

پرسنل انبار

غفور

پرسنل انبار

اصغر فرهادی

پرسنل انبار

دیجی پالیزی

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. شرکت تک دکور نیز بر آن شد تا با راه اندازی وب سایت فروشگاهی دیجی‌ پالیزی که جزو اولین فروشگاه های اینترنتی در این زمینه در ایران می باشد روند خرید اینترنتی محصولات دکوراسیون را برای مصرف کننده آسان تر کند.

به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت www.digipalizi.com گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند پارکت لمینت، کفپوش، کاغذدیواری و پوستر، موکت، چمن مصنوعی با تنوعی عالی را به راحتی خریداری کنید.
دیجی پالیزی با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های دیجی پالیزی محسوب می‌شود. دیجی پالیزی با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

DIGIPALIZI

همکاران دیجی پالیزی

رها کریمی

کارشناس وب سایت وشبکه های اجتماعی

امیر ایلاتی

مدیر وب سایت

امیرحسین مشهدی

مدیر غرفه

نمایشگاه

همواره حضور غرفه ای ثابت در نمایشگاه بین المللی جهت ارایه کالاهای مورد نیاز غرفه سازان احساس می شد. از سال 1393 تک دکور اقدام به برقراری غرفه و انباری ثابت در مجموعه نمایشگاه بینالمللی تهران نمود و با ارایه ملزومات دکوراسیون داخلی به غرفه سازان و پیمانکاران غرفه های نمایشگاهی روند ساخت غرفه ها را برای این عزیزان تسهیل نمود.