درباره شوروم تخصصی تک دکور

دادن اطلاعات فنی و کاربردی یکی از مهم ترین اصولی است که گروه مشاوران تک دکور بر آن پایبند هستند. گاهی دیدن و لمس کردن محصول از نزدیک هم نمیتواند خریدی رضایت بخش را برای شما داشته باشد. زیرا بدون داشتن آگاهی از جنس ، نوع مواد اولیه و نحوه تولید آن مجبوربه خریدی می شوید که نتیجه نامناسبی دارد. به همین منظور در ابتدا از شما درخواست داریم تا با مطالعه مقالات تخصصی ما نوع محصول خود رامشخص کرده و با اطمینان کامل از قیمت به دو صورت آنلاین و حضوری خرید خود را انجام دهید.
با توجه به روز بودن تک دکور و پیشرفت تکنولوژی در صنعت دکوراسیون و عدم وجود مجموعه ای کامل از برندهای لوکس و خاص جهت پاسخگویی به درخواست طراحان و مصرف کنندگان مشکل پسند اقدام به افتتاح شوروم تخصصی برای عرضه و نمایش محصولات لوکس تزیینات داخلی کرد.

با توجه به نیاز بازار در صنعت دکوراسیون داخلی و عدم وجود مجموعه ای کامل از برندهای با کیفیت و خاص جهت پاسخگویی به درخواست طراحان و مصرف کنندگان مشکل پسند تک دکور اقدام به افتتاح مکانی برای عرضه و نمایش محصولات لوکس تزیینات داخلی کرد. هدف از تاسیس شوروم تخصصی تک دکور فضایی اختصاصی جهت همکاری در اجرای پروژه های طراحی داخلی و تامین متریال مورد نیاز آرشیتکت های محترم و تعامل با سازندگان و طراحان پروژه های شاخص می باشد. همچنین جهت رفاه حال مشتریان خدمات ارایه کالا و مشاوره تخصصی در شوروم تک دکور انجام خواهد شد.
در این مجموعه محصولات متنوعی ازجمله: انواع پارکت لمینت ایرانی و خارجی، چوب های ترموود، انواع کاغذ دیواری و پرده، چمن مصنوعی ارایه می شود. این شوروم در خیابان شریعتی با همراهی زبده ترین کارشناسان فروش این شرکت جهت ارایه محصولات خاص و لوکس راه اندازی شده است.
شوروم تخصصی تک دکور

همکاران تک دکور در شوروم

مهشاد میرزایی

کارشناس فروش

داخلی 126، 226

مهناز بهمنی

کارشناس فروش

داخلی 122، 222، 322

سارا ابراهیمی

کارشناس فروش

داخلی 123، 223، 323