موکت تایل

موکت های تایل از پرکاربردترین پوشش های کف است که به دلیل ایجاد نرمی و راحتی در کف منزل و ایجاد حس صمیمیت سال‌هاست که مورد توجه است.این محصول از الیاف آکریلیک، پلی پروپیلن و پلی استر و یا ترکیبی از آنها تولید می‌شود. موکت‌  ها عایق مناسبی برای حفظ گرما و صدا هستند و در طرح ها و رنگ‌های متنوعی جهت استفاده درفضاهای خانگی، اداری و تجاری تولید می‌شوند و با توجه به فضای مورد استفاده و میزان تردد نوع محصول را انتخاب می‌کنند.

این محصول یکی از انواع موکت است که به صورت مدولار ( چند بخشی) تولید می‌شود و به راحتی در انواع محیط‌ها قابل نصب است. این موکت‌ها اغلب در ابعاد 50*50 عرضه می‌شوند و دارای مقاومت بالا در برابر ساییدگی هستند.

از آنجا که برای نصب  این محصول شما ملزم به استفاده از چسب موکت نمی‌باشید بنابراین در صورت کثیف شدن یک قسمت آن می‌توان آن را جدا کرده و پس از شست و شو نظافت کرده و مجداداً در جای خود نصب کنید. این موکت‌ها که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند گزینه ای ایده آل برای محیط های اداری و تجاری با تردد بالا هستند.

موکت تایل

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.