نوشته های تازه

مقالات و نوشته های تازه تک دکور را از اینجا بخوانید

پارکت لمینت چیست و بهترین مارک های پارکت ایرانی چیست؟

شاید شما کلمه ی لمینت را در جاهای مختلف شنیده باشید و کاربرد گسترده ای […]

حضور تک دکور در دهمین نمایشگاه میدکس 2020

نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی میدکس نمایشگاه میدکس 2020 (Midex) یکی از معتبرترین نمایشگاه‌ها در […]

کدام کفپوش مناسب اتاق کودک است؟

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که انتخاب مناسب کفپوش اتاق کودک چقدر می تواند مهم باشد؟ همه والدین در طول مراحل زندگی خود به دنبال حفظ آرامش و رفاه خانواده ی خود هستند.

انواع موکت ها و ویژگی های آن

هر آنچه که باید در رابطه با انواع موکت بدانید : دادن اطلاعات فنی و […]

نگهداری چمن مصنوعی

باید نظافت چمن مصنوعی را در اولویت رسیدگی قرار دهید. بهتر است به طور مرتب و روزانه روی چمن هایی که در فضای باز اجرا شده اند را جارو بزنید. استفاده از جارو برقی در زیرسازی های غیر شنی ارجعیت دارد.

تفاوت موکت کات و لوپ

وقتی حلقه‌ها در جریان فرآیند بافت بصورت یکدست بریده مى‌شوند، بافت کات‌پایل ایجاد مى‌شود. این‌ روش از تولید در کنار امکان ایجاد ظاهری نرم، قابلیت تولید ضخامت‌های متنوع و طرح های زیبا را ایجاد می کند.

آشنایی با دیوارپوش ها

این محصولات به علت تنوع ، زیبایی و کیفیت بالای آن منحصر به فرد بوده و طول عمر بالایی نیز دارند ، به همین جهت باعث حذف بسیاری از هزینه های اضافی مانند رنگ آمیزی سالیانه ساختمان می باشد. 

بهترین راه های نگهداری و حفاظت از موکت های اداری- تجاری

یک تجربه خرید لذت بخش، زمانی برای شما ماندگار خواهد بود که هزینه و وقتی را که برای خرید یک محصول صرف کرده اید، طولانی مدت برای شما باقی بماند شما می توانید برنامه نگهداری و مراقبت از پیش تعیین شده ای برای موکت داشته باشید.

سبک مینیمال در طراحی داخلی

همانطور که مشخص است کلمه مینیمال (minimal) یک کلمه انگلیسی است که به معنی کمترین یا حداقل می باشد به همین علت سبک مینیمال در واقع هنر استفاده از حداقل هاست و می توان گفت این سبک سادگی و زیبایی را با هم به خانه شما هدیه می دهد.