پارچه دیواری

پارچه دیواری از جمله پوشش‌های دیواری  لوکس و منحصربه فردی است که مخاطبان ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است که معمولاً با جنس‌های چرم، مخمل، کتان، ژاکارد به صورت ساده و یا لمسه دار بر روی دیوار های خاص ورودی، پشت تخت اتاق مستر، پشت تلویزیون نصب می‌شوند.از این محیط‌ ها با این محصول تلفیقی از هنر و زیبایی را به ارمغان در می‌آورد. طول عمر اکثر این محصول، به طور متوسط نسبت به کاغذ دیواری  و رنگ بسیار بیشتر است، همچنین نصب پارچه دیواری مثل نصب کاغذدیواری بسیار آسان تر و سریع تر از نقاشی دیوار است.برای نگهداری از این محصول می توان از برس آهسته یا وکیوم استفاده کرد.البته نباید فراموش کرد که این دستورالعمل ها صرفاً یک روش عمومی است، و نمی توان از آن برای هر نوع سطح و تحت هر شرایطی استفاده نمود.

این محصول از چشم نوازترین پوشش‌های مربوط به دیوار هستند که در مقایسه با کاغذ دیواری و رنگ در رتبه ی بالاتری قرار دارند. از ویژگی های مهم آن می توان به خاصیت آکوستیک بودن( عایق بودن در برابر صوت) آن اشاره کرد، بنابر این ویژگی آن می‌تواند گزینه ی مناسبی باشد برای مکان هایی که انتقال صدا مهم است، همچنین با داشتن ضخامت بیشتر بر روی دیوار مقاومت و کیفیت بالاتری نسبت به سایر پوشش ها دارد. شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور  با هدف متفاوت بودن آماده ارایه متنوع ترین طرح های این محصول برای طراحان و مصرف کنندگان خاص پسند می باشد.

پارچه دیواری

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.