پارکت لمینت ایشیک

از سال 1981 تا به امروز شرکت ایشیک با تمرکز بر کیفیت پارکت لمینت، ایشیک و با به کارگیری پیشرفته ترین دستگاه‌ها اقدام به تولید پارکت لمینت، ایشیک کرده است و رضایت مشتری همواره شعار این شرکت و هدف اصلی آن بوده است.

کارخانه ایشیک در شهرکی صنعتی در استان Gaziantep ترکیه واقع شده است. این شرکت بیش از 700 دفتر فروش، 100 کامیون و دفاتر توزیع محصولاتش در ترکیه و سایر نقاط جهان دارد. شرکت ایشیک 40 درصد محصولات خود را به بیش از 50 کشور دنیا صادر می‌کند. محصولات چوبی این شرکت از جمله: MDF   و هایگلاس در ایران بسیار پرطرفدار هستند. لمینت های ایشیک با چگالی بالا و کیفیت خوبی تولید می شوند. پارکت لمینت های ایشیک با استاندارد سایشی   AC4 دارای 26رنگ تیره و روشن هستند، شرکت ایشیک برخلاف دیگر شرکت های ترکیه ای رنگ های تیره و گرم را به رنگ بندی های خود اضافه نموده است و همین امر مورد استقبال دوست داران پارکت لمینت های مات واقع شده است. لمینت های ایشیک با الهام از طبیعت و استفاده از مواد و رنگ های طبیعی و بافت درختان در انواع سری های های لاین پلاس، کلاسیک، الگانت و… در دو استاندارد AC4 و AC3 با استفاده از برترین تکنولوژی روز اروپا و بالاترین استانداردها تولید می شوند.

پارکت لمینت ایشیک

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت ایشیک را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.