پارکت لمینت ای جی تی AGT

انواع پارکت لمینت ای جی تی در شرکت AGT در سال 1984 با رویای توسعه صنایع چوبی برای مصارف شخصی و شرکتی در آنتالیا تاسیس شد. این شرکت امروزه به عنوان یکی از شرکت‌های برجسته جهان در صنایع چوبی و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند.شرکت AGT  در محیطی به مساحت چهارصد هزار متر مربع در منطقه صنعتی آنتالیا قرار دارد.تولیدات این شرکت در بخش صنعت ساخت و ساز انواع پارکت لمینت ای جی تی ، درب، پنل‌های دیواری و تخته‌های خام است و در بخش مبلمان و دکوراسیون داخلی با تولید MDF و پروفیل یکی از شرکت‌های برجسته دنیا به شمار می آید.

لمینت AGT در دو کلاس درز دار و بدون درز و با استاندردهای AC3 و AC4  در کشور ما موجود میباشد . لمینت AGT دارای طرح های طبیعی چوب بوده و با دارا بودن گره های چوب در بعضی از طرح های خود به یکی از برندهای پرطرفدار در کشور ما تبدیل شده است .

کمپانی های تولید کننده محصولات چوبی در کشور ترکیه به عنوان تولید کنندگان انواع قطعات چوبی از قبیل هر نوع کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف از اعتبار ویژه ای برخوردار هستند. از همین رو انواع پارکت ترکیه ای موجود در بازار از طرفداران بیشماری برخوردار می باشند.

از دیگر دلایل انتخاب پارکت ترکیه در مقام یک پارکت خوب با کیفیت مناسب بهره گیری از مواد اولیه مرغوب است. کمپانی AGT نیز با تولید و عرضه پارکت ای جی تی سعی کرده است تا از قافله عقب نماند و در این زمینه محصولات متنوعی را در بازار تولید عرضه نموده است.

پارکت لمینت ای جی تی AGT

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت ای جی تی را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.