پارکت لمینت بنه

کارخانه ی بنه که یک برند ایرانیست اقدام به تولید پارکت لمینت بنه تحت لیسانس آلمان کرده است روکش و مواد اولیه ی محصولات بنه از کشور آلمان وارد ایران می شود و همین امر باعث شده تا بتوانند محصولاتی با کیفیت بالا تولید کنند. پارکت لمینت های بنه درساختمان های مسکونی، اداری و تجاری با تنوع رنگ و طرح بالا مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از خصوصیات لمینت های بنه می توان به گره های چوب خیلی طبیعی آن اشاره کرد که زیبایی لمینت را چندین برابر کرده است. پارکت لمینت های بنه دارای مغزی اچ دی اف و استاندارد سایشی AC4 هستند که در برابر اجسام نوک تیز و تابش نور خورشید نیز مقاوم هستند.

پارکت لمینت، بنه در کارخانه ی بنه که یک برند ایرانیست اقدام به تولید پارکت لمینت بنه تحت لیسانس آلمان کرده است روکش و مواد اولیه ی محصولات بنه از کشور آلمان وارد ایران می شود و همین امر باعث شده تا بتوانند محصولاتی با کیفیت بالا تولید کنند. پارکت لمینت، بنه درساختمان های مسکونی، اداری و تجاری با تنوع رنگ و طرح بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از خصوصیات لمینت های بنه می توان به گره های چوب خیلی طبیعی آن اشاره کرد که زیبایی لمینت را چندین برابر کرده است. پارکت لمینت های بنه دارای مغزی اچ دی اف   و استاندارد سایشی AC4   هستند که در برابر اجسام نوک تیز و تابش نور خورشید نیز مقاوم هستند.

پارکت لمینت بنه

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت بنه را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.