پارکت لمینت دکو Deco

شرکت دکو از جمله شرکت های ایرانیست که اقدام به تولید پارکت لمینت، دکو با طرح های مختلف کرده است. رنگبندی  های متنوع و گرم دارای طرح های چوب تیره و روشن پارکت لمینت، دکو زیبایی خاصی در فضاهای مختلف اعم از فضاهای مسکونی و اداری و … ایجاد کرده است.

از آنجا که پارکت های دکو در ایران تولید می شود همین امر باعث شده تا قیمت این محصول در بازار رقابتی نسبت به سایر محصولات مشابه خارجی پایین تر و مقرون به صرفه تر باشد. در عین حال پارکت لمینت های دکو با داشتن روکش OVER LAY دارای برتری نسبت به سایر پارکت لمینت ها است، این روکش که محافظی سخت برای پارکت می باشد آن را در مقابل نفوذ آب، سایش رویه، خط و خش و آتش سیگار محافظت کرده و باعث دوام بیشتر این پارکت می شود. پارکت لمینت های دکو با مغزی اچ دی اف و استاندارد AC3 با سیستم بونی کلیک به بازار عرضه شده اند و جز پرفروش ترین لمینت های ایرانی محسوب می شوند.

پارکت دکو با مغزی HDF  در 11 رنگ متنوع و در کلاس 31 با سیستم یونی کلیک بازار عرضه شده است . از برتریهای پارکت دکو می توان به روکش over lay آن اشاره کرد. این روکش که محافظی سخت برای پارکت میباشد آنرا در مقابل نفوذ آب، سایش رویه، خط و خش، آتش سیگار محافظت کرده و باعث عمر و دوام بیشتر این پارکت می شود.

ابعاد پارکت دکو 1200×187 میلیمتر با ضخامت 8 میلیمتر می باشد و هر کارتن آن 1.8 مترمربع را پوشش می دهد.

پارکت لمینت دکو Deco

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت دکو را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.