پارکت لمینت فلورپن Floorpan

انواع پارکت لمینت ترکیه ای فلورپن در شرکت فلورپن که این شرکت یکی از دو شرکت بزرگ چند ملیتی هلدینگ Hayat است که در سال 1969 در استابول تاسیس شد.عمده تولیدات این شرکت اعم از: ورقه های MDF خام و یا با روکش ملامین،انواع پارکت لمینت ترکیه ای فلورپن ، MDF های مقاوم در برابر آتش و رطوبت، انواع پنل های رنگی، لانه زنبوری، براق و پنل های درب مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی و مبلمان می باشد.

لمینت ترکیه ای فلورپن با دانش، تجربه و ظرفیت بالای تولید و با اتکا به نیروی کاری حدود 5700 کارگر و کارمند، محصولات خود را به بیش از 96 کشور دنیا از آمریکا تا چین صادر می‌کند.

از میان 500 شرکت صنعتی و برتر ترکیه فلورپن، رتبه‌ی 36ام برترین شرکت ترکیه را به خود اختصاص داده است. شرکت فلورپن دارای 18 کارخانه تولیدی در 7 کشور دنیا است. در ترکیه در شهرهای کاستامونو، آدانا، بالیکسیر، سامسون و تارسوس انواع MDF   را تولید می‌کند. در خارج از ترکیه و در کشور رومانی انواع پنل های درب، در بوسنی و هرزگوین کاغذهای بسته بندی، در بلغارستان انواع تخته های چوبی، در روسیه MDF، در آمریکا و ایتالیا تخته‌هایی از خرده چوب و تراشه های چوب را تولید می‌کند.
فلورپن در راستای جهانی شدن خود گواهی نامه های معتبری را در زمینه کیفیت و اصالت محصول کسب کرده است از مهمترین آنها می توان به گواهینامه کیفیت ISO 9001، گواهینامه ایمنی و بهداشت ایمنی OHSAS 18001، گواهینامه مدیریت انرژی ISO 50001، گواهینامه   نظارت محصولات جنگلی FSC و گواهینامه ی معتبر CARB Phase 2 که توسط انجمن معتبر WKI اعطا شده است را به همراه گواهینامه های بسیار دیگر اشاره کرد.

پارکت لمینت فلورپن

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت فلورپن را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.