پارکت لمینت واریو کلیک Vario Clic

پارکت لمینت، واریو کلیک در شرکت بزرگترین شرکت ترکیه ای در زمینه محصولات جنگلی است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین شرکت ها در زمینه ی تولید انواع پارکت لمینت، واریو کلیک با هدف رضایت مشتریان، با تکنولوژی بالا، متنوع و خلاقانه در سطح جهان است.

شرکت واریو یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات MDF و پارکت لمینت است که همه‌ی این محصولات تنها در زیر یک سقف و در یک کارخانه و تحت یک سیستم یکپارچه تولید می شوند. کارخانه واریو در زمینی به مساحت 2000 هکتار و با بیش از 2000 کارگر و مهندس روزانه بیش از 4200 متر مکعب پنل های MDF و HDf تولید می کند. واریو محصولات خود را به بیش از 50 کشور دنیا صادر می‌کند. پارکت لمینت های واریو در دسته بندی های مختلف از جمله: وارویو کلیک، ترا کلیک، پرمیموم، پرمیوم مدیوم، پرمیوم اکسترا لارج، پرمیوم پلاس، اکسکلوسیو به بازار عرضه می شوند که هر دسته بندی دارای استاندارد سایشی مختلفی اعم از AC3 و AC4  هستند.

محیط زیست همواره به عنوان یکی از عوامل جدانشدنی از انسان ها بوده است و انسان ها هر چند که روحیه لطیف یا سنگ دلی داشته باشند، دوستدار محیط زیست هستند. با اینکه استفاده از تجهیزات و دکوراسیون چوبی در منزل، نوعی آسیب رساندن به محیط زیست و جنگل ها می باشد، اما باید به نحوه تولید پارکت ترکیه ای واریو، دقت ویژه ای داشته باشیم تا عدم آسیب رساندن به منابع طبیعی را بهتر درک کنیم. تکنولوژی ساخت پارکت های این شرکت، برگرفته از تکنولوژی MDF  و HDF   که با استفاده از چوب های بازیافتی بهترین کیفیت و دوام را برای محصولات چوبی جدید، میسر می نمایند. پس می توان این نوع پارکت را به نوعی دوست دار محیط زیست برشمرد و استفاده کنندگان آن، به غیر از این که آسیبی به محیط زیست وارد نکرده اند، زیبایی های بسیار جالبی را برای محیط زندگی خود، مهیا کرده اند.

پارکت لمینت واریو کلیک Vario Clic

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت واریو کلیک را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.