پارکت لمینت وروکس فلور Verox Floor

پارکت لمینت، وروکس فلور محصول شرکت kronospan آلمان یکی از بزرگترین واحدهای تولید محصولات چوبی اعم از MDF  دیوارپوش، پارکت چوبی و پارکت لمینت در جهان می باشد. این شرکت دارای کارخانه های متعددی در سطح اروپا همانند کشورهای آلمان، لهستان و اروپای شرقی بوده که در سال 2005 شرکت Versan Veryeri ترکیه قراردادی مبنی بر برندسازی Verox Floor را با کارخانه Krono Original آلمان منعقد نمود. به موجب این قرارداد توافق گردید بخشی از محصولات این کارخانه با برند Verox Floor در کارخانه Krono Original آلمان تولید، بسته بندی و جهت فروش و پخش به شرکت Versan Veryeri در ازمیر ترکیه ارسال گردد. این برند از لحاظ حقوقی مربوط به شرکت Versan Veryeri می باشد.اینک این برند در چهار سری مختلف با بیش از 25 رنگ و سایز متفاوت جهت پوشش از لحاظ سلایق و قدرت خرید مختلف در کشور ایران موجود می باشد. برخی از ویژگی های منحصر به فرد پارکت لمینت، وروکس فلور عبارتند از :

1- دارا بودن تمامی استاندارد های بین المللی 2- دارای سطحی آنتی باکتریال و کاملاً شبیه به چوب طبیعی 3- دارای لمینیت های بدون شیار و شیاردار 4- دارای چهارطرف کلیک که بدون ضربه و براحتی قفل شده 5- دارای مقاومت های سایشی  AC3 و AC4 می باشد 6-دارای ضخامت های 8 و 10 میل کیفیت منحصر به فرد، طراحی فوق العاده، زیبایی و استحکام این لمینیت منجر به افزایش روز بروز تقاضای مصرف کنندگان محترم گردیده است.

پارکت لمینت وروکس فلور Verox Floor

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت وروکس فلور را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.