پارکت لمینت پارادور Parador

پارکت لمینت، پارادور ساخت کشور آلمان فعالیت خود را در سال ۱۹۷۷ آغاز نمود. این شرکت بیش از 40 سال است که در زمینه تولید انواع کفپوش و کلیک های پارکت برای مصارف داخلی و فضای باز فعالیت می کند. این شرکت با نوآوری و خلاقیت فوق العاد مهندسان و طراحان حرفه ای خود پارکت لمینت، پارادور را تولید کرده و به سرتاسر دنیا ارسال می کند.

این شرکت با تولید اولین پارکت های دارای کلیک جزو شرکت های پیشگام در این صنعت به شمار می آید. پارادور یکی از لوکس ترین و پر فروش ترین برند های اروپایی در سطح دنیاست. این برند با تولید محصولاتی همگام با محیط زیست و توجه ویژه به حفاظت از آن به عنوان برندی سبز نیز شناخته می شود. .امروزه پارکت لمینت پارادور بیش از ۲۰۰۰ محصول را در اختیار مشتریان خود قرار داده است، که هرکدام از این محصولات در بیش از ۶۵ کشور، در سراسر دنیا فروخته و اجرا می شوند.

پارکت لمینت‌ که از نظر ظاهری بسیار به پارکت شباهت دارند از الیاف فشرده چوب (  اچ دی اف  ) ساخته شده و برخلاف پارکت های چوب طبیعی مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شوند. این محصول به عنوان پوشش کف در مکان های مختلف خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار گرفته و به تناسب محل مورد استفاده دارای استانداردهای مختلفی هستند که به AC  معروف است.

پارکت لمینت پارادور

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت پارادور را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.