پارکت لمینت پالازو

پارکت لمینت، پالازو در شرکت پلازو که یک شرکت ایرانی می باشد با استفاده از تکنولوژی روز اروپا وتحت نظارت استاندارد E1  اقدام به تولید پارکت لمینت، پالازو در طرح ها و رنگ های مختلف کرده است.

پارکت لمینت های پلازو مناسب برای فضاهای اداری و مسکونی و تجاری بوده و دارای مغزی اچ دی اف با مقاومت سایشیAC4 و کلیک های مقاوم می باشد. در مجموع این محصول با توجه به قیمت و کیفیت مناسب جز پارکت لمینت های خوب در بازار ایران است. پارکت لمینت های پلازو با ضخامت 8 میلیمتر دارای چگالی مناسب و مقاومت عالی برای مکان های پرتردد می باشد.

پارکت لمینت‌ که از نظر ظاهری بسیار به پارکت شباهت دارند از الیاف فشرده چوب ( اچ دی اف) ساخته شده و برخلاف پارکت های چوب طبیعی مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شوند. این محصول به عنوان پوشش کف در مکان های مختلف خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار گرفته و به تناسب محل مورد استفاده دارای استانداردهای مختلفی هستند که به AC معروف است.

هرچه میزان تردد بر روی این محصول بیشتر باشد آن پارکت داراری AC  بالاتری خواهد بود که با در نظر گرفتن این استاندارد شما می توانید محصول مناسب‌تری برای فضای خود انتخاب کنید. پارکت لمینت ها عموماً در ضخامت های 8، 10 و 12 میلیمتر در بازار موجود است، هرچه پارکتی ضخامت بیشتر و یا AC بالاتری داشته باشد قیمت آن به طبع بیشتر خواهد بود.

پارکت لمینت پالازو

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت پالازو را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.