پارکت لمینت کرونوتکس Kronotex

پارکت لمینت کونوتکس در شرکت KRONOTEX در سال 1993 در آلمان تاسیس شد. این شرکت با ارایه پارکت لمینت کونوتکس با کیفیت از پیشگامان صنعت پارکت لمینیت در اروپا به حساب می‌آید و یکی از اعضای اتحادیه KRONO GROUP سوییس نیز می‌باشد.

در این شرکت بیش از 700 پرسنل با روش های سازگار با محیط زیست لمینیت‌ها و پارکت‌های مهندسی شده (Engineered Wood) تولید می‌کنند که دارای سخت ترین استانداردهای محیط زیستی هستند. شرکت KRONOTEX   به بیش از 80 کشور دنیا محصولات خود را صادر می‌کند. پارکت لمینیت‌های تولید شده با تنوع فراوانی که دارند تمام انتظارات یک زندگی مدرن را برآورده می‌کنند. این محصولات در برابر سایش، نور و لکه‌ها مقاوم هستند. در صورت لکه شدن به راحتی با یک ابر مرطوب می‌توان لکه را از روی آنها پاک کرد. سطح صاف، غیر قابل شکست و نفوذ این محصول باعث می‌شود تا میکرو ارگانیسم های آلرژی نتوانند در سطح این پارکت  جمع کنند. بنابراین محصولات این شرکت برای افرادی که دارای آلرژی هستند بسیار مناسب است. کفپوش لمینت‌ های این شرکت را می توان در همه قسمت های منزل از جمله اتاق خواب، پذیرایی و آشپزخانه و همچنین در دفاتر و هتل ها استفاده کرد.

پارکت لمینت کرونوتکس Kronotex

کد رنگ های متنوع پارکت لمینت کرونوتکس را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.