پارکت لمینت

پارکت لمینت‌ که از نظر ظاهری بسیار به پارکت شباهت دارند از الیاف فشرده چوب ( اچ دی اف) ساخته شده و برخلاف پارکت های چوب طبیعی مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شوند. این محصول به عنوان پوشش کف  در مکان های مختلف خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار گرفته و به تناسب محل مورد استفاده دارای استانداردهای مختلفی هستند که به AC معروف است.

هرچه میزان تردد بر روی این محصول بیشتر باشد آن پارکت داراری AC بالاتری خواهد بود که با در نظر گرفتن این استاندارد شما می توانید محصول مناسب‌تری برای فضای خود انتخاب کنید. پارکت لمینت ها عموماً در ضخامت های 8، 10 و 12 میلیمتر در بازار موجود است، هرچه پارکتی ضخامت بیشتر و یا AC بالاتری داشته باشد قیمت آن به طبع بیشتر خواهد بود. پیش از نصب لمینت‌ها از یک لایه فوم در زیر کار استفاده می‌شود و برخلاف پارکت چوب   جهت نصب به جای چسب از شیارهایی که دور تا دور آن قرار دارد و به آن کلیک می گویند استفاده می شود، با قفل شدن این شیارها در هم که به صورت فاق و زبانه طراحی شده اند، پارکت لمینت ها به راحتی و به سرعت نصب می‌شوند. شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور  با ارایه متنوع ترین برندهای پارکت لمینت و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد نمود.

پارکت لمینت

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.