پارکت چوب

پارکت های تمام چوب از چوب یک تکه به صورت بخشی از الوار طبیعی چوب ساخته می‌شوند. به پارکت های تمام چوب که از جنس چوب‌های سخت(HARD WOOD ) با ضخامت 20 میلیمتر ساخته می‌شوند و دارای کام و زبانه هستند.

پارکت‌های تمام چوب یا (SOLID WOOD ) گفته می‌شود. یکی از مهترین ویژگی‌هایی که پارکت‌های تمام چوب را از بقیه پوشش‌های کف متمایز می‌کند خاصیت ساب و پولیش کردن  آن‌ها است. در اثر گذر زمان در مکان‌های پر تردد انواع پارکت‌ها  دچارخط و خش شده و کیفیت و زیبایی خود را از دست می‌دهند، اما پارکت‌های تمام چوب این قابلیت را دارند تا با برداشتن لایه رویی نمایی مانند روز اول داشته باشند.

پارکت چوبی پوششی از جنس چوب طبیعی می باشد که در کف ساختمان و محوطه های داخلی خانه یا محل کار نصب و استفاده میشود.کلمه پارکت از کلمه فرانسوی Parchet به معنای فضای کوچک احاطه شده ، گرفته شده است. این نوع پوشش کف به عنوان سالم ترین کفپوش جهان از نظر سلامت و بهداشت و پاکیزگی شناخته می‌شود. پارکت چوبی طبیعی یکی از زیبا ترین و منحصر بفرد ترین پارکتها است. بعنوان یک متریال برای دیزاین داخلی، چوب یک گزینه سازگار با محیط زیست که به خانه هایتان شخصیت، گرما و راحتی را به ارمغان می آورد. یک کف چوبی واقعی به هر طراح داخلی کمک میکند تا زیبایی بی نظیر را در مهمترین مکان زندگی شما یعنی خانه شما ایجاد کند.

پارکت چوب

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.