پرده شید رول

پرده های شید رول یکی دیگر از انواع پرده‌هاست که متقاضیان خاصی دارد. این محصول برای طراحی مکان‌های اداری و یا پارتیشن‎های جداکننده‌ی محیط می‌باشند. پرده‌ های شید رول از دو لایه موازی یک لایه پارچه ساده و یک لایه تور تولید شده‌اند و توسط زنجیرهایی که در سمت راست یا چپ آن وجود دارد قابلیت این را دارند که به صورت هم زمان بالا و پایین شوند تا بتوانیم میزان دلخواهی از نور را در محیط ایجاد کنیم.

در پرده های شید می‌توان با چاپ طرح بر روی آنها نمایی همانند پوستر  را بر روی دیوار نیز ایجاد کرد.

پرده  شید در مکانهای مسکونی، اداری و تجاری در عین سادگی، زیبایی و ظرافت خاصی را به همراه دارد. با اینکه به تنهایی یک پرده مدرن به حساب میاید، میتواند در کنار پرده های توری نیز دیزاین مورد علاقه را فراهم سازد. در این پرده انتخاب رنگ و پارچه به صورت متنوع وجود دارد که از آن جمله میتوان به پلی استر، پنبه و کتان اشاره کرد که هر کدام به واسطه رنگ، جنس و بافت صاحب خصوصیات منحصر به فرد می باشند که برای تنظیم نور در اتاقها و اماکن میتواند بسیار حائز اهمیت باشد. تمیز کردن آن بسیار آسان است.

پرده شید رول

کد رنگ های متنوع پرده شید رول را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.