کاغذدیواری رنگ پذیر

همانطور که می‌دانید کاغذ دیواری رنگ پذیر دارای رنگ ثابت است و تغییر در رنگ آن امکان‌پذیر نیست، بنابراین برای افرادی که به دنبال تنوع هستند و ممکن است بخواهند رنگ کاغذ دیواری  خود را از بین هزاران رنگ موجود انتخاب کنند مناسب‌ترین گزینه کاغذهای دیواری رنگ پذیر  است.

این محصول این قابلیت را دارند تا برروی هرگونه سطحی (گچ و خاک، کناف و…) به راحتی نصب شوند، بنابراین نیاز به زیرسازی زیادی ندارند. رنگ مورد استفاده بر روی این کاغذ ها از رنگ‌های پایه آب و آکرولیک است. مزیت دیگر این کاغذها این است که هزینه آن برای مکان‌هایی با متراژ بالا مانند فضاهای اداری مقرون به صرفه است. کاغذهای دیواری قابل رنگ که 90 درصد آن کاغذ و چوب و 10 درصد آن الیاف پارچه است سبک تر از کاغذ دیواری هستند

به عنوان کاغذ سقفی نیز برای نصب بر روی سقف‌ها استفاده می شوند. این کاغذها در برابر رطوبت و گرد و غبار نیز مقاوم هستند. شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور کاغذهای دیواری قابل رنگ  را در هر متراژی که مورد نیاز شماست فراهم می‌کند.کاغذ دیواری به دلیل ساخته شدن از خمیر در برابر آب و رطوبت آسیب پذیر می باشد، و حتی این محصول های قابل شستشو نیز فقط در سطح خارجی نسبت به رطوبت و آب مقاوم هستند.در کاغذ دیواری ها از طرحی مشخص تعداد محدودی رنگ وجود دارد و امکان یافتن طرح دلخواه با رنگ مورد نظر بسیار کم است و معمولا طراحان و خریداران نا گزیر به انتخاب از میان گزینه های موجود هستند، و در نهایت پس از نصب احتمالا رنگ انتخاب شده منطبق بر نظر خریدار و سایر اجزای دکوراسیون نخواهد بود .

کاغذدیواری رنگ پذیر

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A004

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A004

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A003

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A003

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A002

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A002

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A001

کاغذدیواری رنگ پذیر کد A001

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.