کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری یکی از مهمترین و کاربردی ترین پوشش ها برای تغییر و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. با پیشرفت صنعت دکوراسیون و مدرن شدن دستگاه های چاپ همگام با مد روز، کاغذهای دیواری متنوع تری به بازارعرضه شده که توانسته جایگزین مناسب تری به جای رنگ باشند. قیمت مناسب ، تنوع زیاد در رنگ و جنس، کیفیت بالا و نصب سریع از دلایل اصلی انتخاب آن توسط طراحان می باشد. کاغذهای دیواری بنا به تقاضای کارفرما و محل مورد استفاده دارای رنگ بندی و جنس‌های متنوعی می‌باشند. یکی از پر کاربردترین جنس های کاغذهای دیواری PVC و Non Woven ( الیاف طبیعی) است که متناسب با سبک طراحی شده اجرا می شود. انتخاب سبک طراحی جزو اولین و مهمترین مراحل تعیین نوع کاغذ دیواری می‌باشد که باید حتما مورد توجه قرار گرفته شود. امروزه طراحان از سبک های مدرن و متنوعی بنا به محیط اجرا و سلیقه کارفرما استفاده می‌کنند. سبک مدرن از جمله سبک‌های امروزی است که مناسب اجرا برای محیط‌های اداری و مسکونی می‌باشد. در این سبک با ترکیبی از طرح‌های ساده و رنگ‌های ملایم و هم‌خانواده می‌توان فضایی آرام و دلنشین ایجاد کرد و یا برعکس با ترکیبی از طرح‎های هندسی، رنگ های شاد و درخشان فضایی ایجاد کرد تا هر بیننده‌ای را بر سر ذوق آورد.

کاغذ دیواری مدرن یکی از مهمترین و کاربردی ترین پوشش ها برای تغییر و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. با پیشرفت صنعت دکوراسیون و مدرن شدن دستگاه های چاپ همگام با مد روز، کاغذهای دیواری  متنوع تری به بازارعرضه شده که توانسته جایگزین مناسب تری به جای رنگ باشند. قیمت مناسب ، تنوع زیاد در رنگ و جنس، کیفیت بالا و نصب سریع از دلایل اصلی انتخاب آن توسط طراحان کاغذ دیواری مدرن می باشد.

کاغذهای دیواری بنا به تقاضای کارفرما و محل مورد استفاده دارای رنگ بندی و جنس‌های متنوعی می‌باشند. یکی از پر کاربردترین جنس های کاغذهای دیواری PVC و Non Woven ( الیاف طبیعی) است که متناسب با سبک طراحی شده اجرا می شود. انتخاب سبک طراحی جزو اولین و مهمترین مراحل تعیین نوع کاغذ دیواری می‌باشد که باید حتما مورد توجه قرار گرفته شود. امروزه طراحان از سبک های مدرن و متنوعی بنا به محیط اجرا و سلیقه کارفرما استفاده می‌کنند. سبک مدرن از جمله سبک‌های امروزی است که مناسب اجرا و نصب  برای محیط‌های اداری و مسکونی می‌باشد. در این سبک با ترکیبی از طرح‌های ساده و رنگ‌های ملایم و هم‌خانواده می‌توان فضایی آرام و دلنشین ایجاد کرد و یا برعکس با ترکیبی از طرح‎های هندسی، رنگ های شاد و درخشان فضایی ایجاد کرد تا هر بیننده‌ای را بر سر ذوق آورد.

کاغذ دیواری مدرن

طرح های متنوع کاغذدیواری را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.