کاغذ دیواری راش (Rasch)

در طول بیش از ۱۵۰ سال گذشته، نام کاغذ دیواری راش rasch با کاغذ دیواری های با کیفیت در سراسر دنیا مانوس شده است. شرکت کاغذ دیواری آلمانی راش (rasch) از سال ۱۸۶۱ به مرکزیت شهر برامشه در ناحیه اوزنابروک آلمان شروع به تولید کاغذدیواری راش منحصر بفرد نمود.برند

کاغذ دیواری آلمانی راش همواره نمادی از کیفیت برتر، طراحی های چیره دستانه و جستجویی دائمی برای آخرین فناوری ها و پیشرفت های هنر و صنعت کاغذ دیواری  می باشد.

راش علاوه بر آلمان، دارای کارخانه های تولیدی تحت نظارت خود در کشورهای لهستان و اوکراین و همچنین دفاتر رسمی فروش خود در کشورهای روسیه، بلژیک، هلند، فرانسه، انگلستان، چین، لهستان و اوکراین می باشد.گروه rasch کاغذ دیواری های خود را مزین به مهر و مومی می نماید که نشانه ای از اشتیاق این برند برای فعالیت در این حوزه و تولید محصولاتی برتر می باشد. نماد برج rasch که بخشی از ساختمان اداری این مجموعه در شهر برامشه می باشد، سمبلی از شجاعت و جرئت مدیران و کارمندان آن برای خلق تازگی و نشانی از خستگی ناپذیری و تسلیم نشدن همیشگی و باور عمیق به محصولاتی است که تولید و عرضه می نماید. از سوی دیگر این نشان، بیانگر پیوندی عمیق میان سنت و مدرنیته می باشد، اصلی بنیادین در گروه rasch که از اولین روزهای شروع فعالیتش تا امروز، موفقیت این مجموعه بر پایه آن بنیان گذاشته شده و استوار گردیده است.

کاغذ دیواری راش (Rasch)

آلبوم های متنوع کاغذدیواری را مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.