کفپوش تایل

کفپوش های تایل نوعی از پوشش‌ کف هستند که با توجه به جنس PVC که دارند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای محیط‌هایی با رطوبت بالا هستند. کفپوش های تایل معمولاً در ابعاد 15 در 90 سانتی متر، ضخامت 2 یا 3 میلیمتر و با طرح‌های بافت چوب در رنگ‌های مختلف در بازار موجود هستند.

کفپوش‌ها  با توجه به قیمت مناسب‌تر و زیبایی که در اجرا دارند می‌توانند گزینه‌ی جایگزینی برای پارکت لمینت‌  ها باشند. این نوع کفپوش‌ها به آسانی با چسب نصب می‌شوند که بنا به غلظت چسب نحوه نصب آن‌ها متفاوت می‌باشد. یکی از معایب کفپوش‌ها مقام نبودن در برابر تردد بالا می‌باشد که برای محیط‌های با رفت و آمد زیاد پیشنهاد نمی‌شود. کفپوش تایل در اندازه های استاندارد و متفاوتی تولید می شود که اغلب به شکل مربع های 90*15 سانتیمتری تنظیم شده است. نصب این تایل های مجزا بر روی سطوح مختلف قابل اجراست. به این ترتیب نه تنها می توان از کفپوش تایل بر روی سطوح صیقلی و صاف استفاده کرد بلکه می توان سطوح خاکی را نیز برای کفپوش تایل pvc آماده سازی کرد.

کفپوش تایل پی وی سی برای فضاهای کم رفت و آمد تر مثل منازل و مغازه ها و اداره هایی که تردد در آن ها پایین است استفاده می شود و پیشنهاد میدهیم اگر فضای شما پر رفت وآمد است از موکت تایل و یا حتی پارکت لمینت استفاده کنید. ولی اگر آنقدر پاخور ندارید و کمتر از کفش استفاده میکنید همان کفپوش تایل pvc انتخاب بسیار مناسبی برای فضای شما به حساب می آید.

کفپوش تایل

از تنوع بالای محصولات تک دکور لذت ببرید.

با ما در ارتباط باشید

شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندها و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد کرد.